Kahve falıKAHVE FALI
  En eski öngörü tekniklerinden biridir . Kahve falıyla insanlar gelecek , şu an  ve geşmiş ile ilgili tahminlerde bulunurlar.Kahve falı kültürü çok eski tarihlere dayanan bir fal türüdür. Karmaşık yapısı herkes tarafından bakılamaması bakılsada anlamlar çıkarılamaması boşuna değildir.

Öncelikler kimler kahve falına bakabilir sorusunu cevaplayalım.
 Kesinlikler genetik özelliklerle taşınır kahve falı bakma yeteneği.Bir insanın ailesinde kahve falı bakan ve geleceğe yönelik öngörülerde bulunan biri yoksa kahve falı bakması imkansızdır. Benim ailemde hiç fal bakan yok ama ben çok  güzel bakıyorum diyorsanız kesinlikle ailenizde gelecek le ilgili öngörüde bulunan biri vardır ve siz bunun farkına varmamışsınızdır.
Kesinlikle deneyime dayanır . hayatı boyunca beş fal bakmamış bir kişinin fincanı eline alıp fal bakması imkansızdır. Fal bakan fala baktıkça görü yeteneği keskinleşir. Bu nedenle ne kadar çok fal bakarsa falcı o denli keskin gelecek tahmininde bulunur.
Kesinlikle mistik öz dünyasında yoğun duygular taşıyan hassas kişilikler daha iyi fal bakar. Hasas olmayan duygudan yoksun insanlar kahve falı bakamazlar . Baksalar bile yaptıkları iş zırvalamaktan öteye gidemez.
Genetik özelliklere sahip deneyim sahibi mistik dünyası zengin duygusal kişiler kısaca fal bakabilir diyebiliriz.

Haftaya kahve falı nasıl bakılır konulu makalemizde görüşmek dileğiyle . Taksim Fal dostlarına güzel ve mutlu günler dileklerimizle.

Müptela Kafe Medyum Paşahan


0 yorum:

Yorum Gönder